Bli pilot i sommer! Modellflyskole for barn/ungdom!

nyheter
Av: Vingtor RC Club
Publisert: 5. mai 2014
Kl: 19.41

Modellflyseksjonen tilbyr barn/ungdom mellom 12 og 16 år komplett opplæring og sertifisering til pilotbevis for modellflyging under vårt fellesarrangement Luftsportsuka 2014 på Starmoen fritidssenter, Elverum.
Her vil vi ha tilgang på både instruktører, fly, kurs rom, simulatorer og ikke minst en fantastisk modellflyarena.
Vi tar det ikke helt bokstavelig med 12-16 år. Hvis en 10 åring har veldig lyst og foreldrene mener at han kan være borte noen dager, så går det greitt.
Inntil 10 deltakere får 4 dager med overnatting, mat, kurs, flyging , medlemskap i Norges luftsportsforbund (NLF), medlemskap i lokal klubb, forsikring og mulighet til å fly opp til modellflybevis for kun kr 500,- i egenandel per deltager.

Ønsker du/dere å være med, eller har spørsmål om dette arrangementet,
ta kontakt med Tom Brien på 48149500, eller tom.brien@nlf.no

Del dette:

Vingtor chat

Hei - jeg har en ubrukt Premier Engineering A-M Aero Engine
diesel 1.5 cc - helt ny.
Er det noe for noen av deres medlemmer - helt gratis.
Hentes på Bøler.
Mvh

Har lagt ut en ny versjon av VingCam. Gi beskjed om noe ikke fungerer

Vingtor-kamera ser ut til å være nede for tiden. Skal ut å se på det på tirsdag.

Stripa er åpen på torsdag.

Hei. er stripa stengt på torsdag? kristi himmelfartsdag?

Post Form (#2)
Maks 500 bokstaver/tall
magnifiercrosschevron-downmenu-circlecross-circle