Velkommen til dugnad lørdag 16. april

DUGNAD PÅ FLYPLASSEN TIL VINGTOR RC CLUB 16. APRIL

viktig
Av: Vingtor RC Club
Publisert: 13. april 2016
Kl: 18.54

Vingtor ønsker alle medlemmer velkommen til dugnad lørdag 16. april! fra kl 10:00. Vi holder på så lenge vi orker. Det er opp til den enkelte.

Det blir servert pølser og drikke til de som møter opp for å jobbe.

Vi ønsker at selve stripen prioriteres. Klubben har handlet inn en del nye raker og river, men har du en bra plenrive selv, er det fint om du tar denne med.

Målet er å rense gressbanen for småstein og pinner samt å strø ut noe gressfrø og rake dette ned i grus-partiene.

Til flere som kommer, jo fortere blir vi ferdig! og dette er en gylden anledning til å bli kjent med hverandre. Og det kan jo også bli tid til en liten flytur etterhvert 🙂

(Hvis det striregner, utsetter vi dugnaden.)

Velkommen!!

Styret

Del dette:

Vingtor chat

Hei er det flyging 2 påskedag eller går det som en Søndag?

Flott at det nye webkameraet er oppe i masta og igang igjen. Takk til Tore og medhjelpere for fin jobb.

Snøforhold ute på stripa: Skaralag ca.7cm. Snødybde ute på stripa ca.13-15 cm. Øvrige områder varierer. Snø og is på solpaneler. Indikator volt:14,7. Parkeringsplass ikke brøytet.

Melding fra Kåre: Brøytekant, men kan kjøres over. Skare 7 cm. Eller ca 16 cm snø der hvor det ble brøytet forrige helg. Satser på brøyting i morgen.

Hei Tom! Det er ikke fast rutine å brøyte stripa men det er er helt opptil medlemmene selv å gjøre jobben. Vi var en gjeng på tre som kjørte freseren forrige helg, men det er jo kommet en del mer snø etter dette.
Kanskje vi prøver også denne lørdagen. Fint om noen som bor i området kan ta en tur å sjekke hvor mye snø det er der og melde tilbake.

Post Form (#2)
Maks 500 bokstaver/tall
magnifiercrosschevron-downmenu-circlecross-circle