Høst-treff med Oldtimer og Warbird
Lørdag den 16. september inviterer Vingtor alle NLF medlemmer velkommen til «Høst-treff med Oldtimer og Warbird». Alle modelltyper er velkomne bare de oppfyller klubbens flyplassreglement og krav vedrørende støy.
Oppstart blir kl. 11:00 og vi avslutter kl 16:00. Påmelding ved ankomst. Ingen startavgift.
Kåre koker opp pølsevann i kjele så den som ønsker kan få kjøpt seg en pølse med lompe eller brød om en blir sulten. Drikke har vi også.
Vennligst betal i kiosken med VIPPS.
Et sett med mystiske og lett bestikk-bare dommere vil luske rundt og gjøre sine notater. Etterhvert vil de bestemme hvilken pilot og fly som fortjener en «Best in Show» utmerkelse. Premiering hører med.
Program for treffet er enkelt: Fri flyging og kos.
Husk at parkering ikke må hindre landbruksmaskiner å passere. Benytt parkeringsplassene oppe i «skogen» og tre-kant plassen oppe ved gården og høyballene.
Velkommen til oss!
Med vennlig hilsen Vingtor-gjengen